+48 22 750 00 30

Komfortowe noclegi, atrakcyjne ceny.

Nasz Zajazd znajduje sie w miejscowości Chylice na granicy między Piasecznem i Konstancinem-Jeziorną na południowych przedmieściach Warszawy. Ulokowani jesteśmy na spokojnym osiedlu domów jednorodzinnych 100 m od głównej drogi między Piasecznem i Konstancinem. Nasza lokalizacja jest bardzo dobrze skomunikowana z najbliższymi miastami jak także z Warszawą. Do centrum Piaseczna są 4 km, podobnie do centrum Konstancina, do Centrum Warszawy 20 km, odległość do lotniska Chopina na Okęciu to jedynie ok 17 km.
Nasza okolica jest bardzo interesująca zarówno pod kontem wypoczynku i rekreaji jak i pod kontem bussinesowym.

Konstancin-Jeziorna
Jedyne uzdrowisko na mazowszu

Konstancin-Jeziorna to miasto znane na całą Polskę zarówno za sprawą swoich walorów zdrowotnych jak i za sprawą swoich zamożnych mieszkańców. Jest to jedyne uzdrowisko na mazowszu gdzie korzystając z wyjątkowego klimatu, bogatej fauny oraz zdrowotnej tężni można zregenerować siły i podreperować zdrowie. To w Konstancinie mieście się również wyjatkowo dużo specjalistycznych ośrodków medycznych znanych ze swojej renomy i skuteczności leczenia. Konstancin-Jeziorna znana jet również ze swoich willi i posiadłości zarówno tych zabytkowych jak i współczesnych.

Piaseczno
Mariaż bussinesu i rekreacji.

Piaseczno to średniej wielkości (50 tyś mieszkańców) acz prężnie rozwijające się miasto położone na południowych przedmieściach Warszawy. Zjanduje się tutaj bardzo rozbudowana baza bussinesowo-przemysłowa z zarówno małym jak i śrdnimi przedsiębiorstwami a tekże dużym przemysłem. Piaseczno to także duże ośrodki handlu i usług, czemu niewątpliwie sprzyja bliskie sąsiedztwo ze stołeczną Warszawą.

Piaseczno posiada jednak również bogatą ofertę kulturowo-rekreacyjną (ośrodek wypoczynkowy Wisła, górki szymona, zimne doły, piaseczyński dom kultury) a także walory turystyczne (chonowski park krajoobrazowy, rzeka jeziorka itp).