+48 22 750 00 30

Komfortowe noclegi, atrakcyjne ceny.

Zajazd Ustronie to niewielki hotel położony w Chylicach pod Warszawą, który dzięki swojej skali gwarantuje indywidualne podejście do każdego Gościa oraz przyjazny kontakt i obsługę. Oferujemy naszym gościom 35 komfortochych miejsc noclegowych z samodzielnymi łazienkami oraz wiele dodatkowych bezpłatnych udogodnień gwarantujących miły i satysfakcjonujący pobyt w naszym obiekcie.

„Serdecznie zapraszam Państwa do skorzystania z oferty naszego zajazdu„

Elżbieta Siatkowska, właściciel

Zajazd Ustronie jest niewielkim acz bogato wyposażonym obiektem noclegowym położonym na południowych przedmieściach Warszawy między prężnie rozwijającym się miastem Piaseczno oraz znanym na całe Mazowsze uzdrowiskowym i zacisznym miastem Konstancin-Jeziorna. Nasze położenie z dala od zgiełku i gwaru miejskich ulic a jednak niedaleko centrów sąsiednich miast oraz centrum Warszawy (15 km) sprawia, iż noclegi w naszym obiekcie są bardzo dogodne zarówno dla osób w podróży biznesowej jak też tych wszystkich, którzy szukają odpoczynku i relaksu.

Nasza baza noclegowa składa się z 16 pokoi z samodzielnymi łazienkami (pokoje 2, 3 - osobowe). Naszym Gościom służy również Bar z bilardem, w którym oprócz alkoholi spożyć można także zimne przekąski. W Zajeździe Ustronie wynająć można również sale na przyjęcia okolicznościowe i szkolenia (do 35 osób) a także gdy tylko aura pozwala zorganizować można grilla, ognisko oraz wypoczynek na świeżym powietrzu w ogrodzie z altaną i starodrzewem. Do dyspozycji naszych Gości jest bezpłatny, zamykany na noc, utwardzony parking na ok. 20 samochodów oraz bezpłatny dostęp do szybkiego internetu WiFi (w całym obiekcie).


Od 25 lat świadczymy swoje usługi hotelowe ciągle podwyższając standard oraz rozszerzając naszą ofertę tak aby sprostać wymaganiom naszych Gości. Gwarantujemy profesjonalne oraz serdeczne podejście do naszych klientów oraz zawsze konkurencyjne ceny.


  • Jesteśmy otwarci na wszelkie zapytania.

    • Jeśli macie Państwo pytanie odnośnie naszej oferty lub potrzebujecie dodatkowych informacji ?
    • Chcieliby Państwo dokonać rezerwacji?
    • Interesuje Państwa stała wspołpraca z nami w zakresie zakwaterowania?